Bohemia Design Market Budapest 2015

posted in: Markety, Skleněné světy | 0

bohemia design market budapest (62)

 

Poslední zářijový víkend 25. – 26. 9. se konala v krásné budově umělecko-průmyslového muzea v Budapešti (Iparművészeti Múzeum) prodejní výstava českého designu, šperků, módy a módních doplňků. Výstava se konala v rámci přehlídky Budapest Design Week (Design Hét Budapest) a organizovalo jí České centrum v Budapešti a Bohemia Design Market. Výstavu osobně zahajoval velvyslanec ČR v Maďarsku pan Juraj Chmiel a účastnilo se jí na 22 vystavujících autorů z České republiky.

 
Bylo mi potěšením na výstavě představit i svoje skleněné šperky. Pozitivní ohlasy návštěvníků a jejich zájem mě naplnil nadšením a je pro mě velkým povzbuzením. Můj velký dík patří Kateřině Lukášové, která organizuje Bohemia Design Market a uspořádala i výstavu v Budapešti.

 
Vystavující autoři z Bohemia Design Market v Budapešti:
Alena Hájková, BUBAK design, byAdrianet, Držmíšková Porcelain, FlukeATELIÉR, Industry Jewels, i1co, KATLA, Kaya, KERTAG, KUBUdesign, Linda Havrlíková, LudmilaSenky, Miroslava Nana – SOULjewellery, MISTY LAND, Mlask Design, Mumray, NALEJTO, PANMON, Petra Hamplová, PipiPunk, Reformát

 

 

bohemia design market budapest (89)bohemia design market budapest (40)bohemia design market budapest (77)bohemia design market budapest (74)bohemia design market budapest (71)bohemia design market budapest (69)bohemia design market budapest (83)bohemia design market budapest (44)bohemia design market budapest (78)bohemia design market budapest (41)bohemia design market budapest (82)bohemia design market budapest (76)bohemia design market budapest (87)bohemia design market budapest (81)bohemia design market budapest (86)bohemia design market budapest (75)