Design Lock Roztoky podzim 2022

posted in: Markety, Skleněné světy | 0

DESIGN LOCK Podzim 4. 9. 2022
Srdečně Vás zvu do Roztok u Prahy na designový handmade market s originální autorskou módou, šperky, kosmetikou, doplňky a skvělým streetfoodem.

DESIGN LOCK je místem setkání kreativních lidí s chutí tvořit, ale i těch, jež originalitu vyhledávají a dokáží ji také ocenit. Návštěvníkům nabídne rozsáhlou škálu výrobků (hračky, módu pro malé i velké, knížky, bytové doplňky, šperky, kabelky,  pamlsky a v neposlední řadě i přírodní kosmetiku pro děti i dospělé), ale vždy s důrazem na kvalitu.

V září to bude už 5 let od prvního DESIGN LOCKU a tak budeme trochu slavit. Čeká vás nabitý doprovodný program se spoustou zábavy pro malé i velké. Přijďte si užít pohodovou atmosféru a nakoupit originální produkty přímo od výrobců na design a hand made market, který se bude konat v neděli 4. září od 10 do 17 hodin na zámku v Roztokách u Prahy.

Na DESIGN LOCK market je vstup pro všechny zdarma.

Na zámek do Roztok se snadno dostanete pražskou MHD, zastávky autobusu a vlaku jsou hned vedle zámku (vlak 15 min. z Masarykova nádraží, autobus 10 min. z Dejvic), nebo samozřejmě autem.

EMMA SMETANA & JORDAN HAJ

Charismatický pár Emma Smetana & Jordan Haj společně tvoří nejen hudbu, ale jsou partneři v životě. Tři roky práce shrnuli v albu „By Now“, na které přinášejí jak tanečně laděné kousky, tak balady i trochu alternativy. Chemie mezi tímto párem funguje skvěle a je to cítit z každé jejich písničky a ještě intenzivněji při jejich živých vystoupeních.
 
Vidět tento autentický pár živě na podiu v prostředí roztockého zámeckého parku bude určitě stát za to. Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru koncertu Emmy a Jordana na DESIGN LOCKu 2022.
 
Koncert 17:00 – 18:00
Vstup 250,- /osoba

Stánek Skryté světy najdete na plánku zakroužkovaný pod číslem 19.