pf 2016

posted in: Skleněné světy | 0

Pour feliciter 2016

Dobrý den milí přátelé a příznivci Skrytých světů,

 

chci poděkovat Vám všem, kteří jste objevili krásu skleněných šperků. Děkuji Vám za Vaší přízeň a podporu. Velmi si toho vážím a vím, že jen díky Vám mohu vytvářet nové špeky a objevovat originální tvary skleněných perlí. Přála bych si, aby Vám i nadále působily radost a potěšení, tak jako mě.

Okouzluje mě krása skla, průzračnost křišťálu, lesk a čistota barev. Tuto lásku k materiálu předávám dál a díky tomu můžete i vy vnímat originalitu skleněných šperků a cítit se výjimečně.

Jsem nadšená, když vidím, jak si mé skleněné šperky užívají ženy, které je nosí a jakou z nich mají radost.

Mrzí mě, že se hodně lidí spokojí s málem a neváží si sami sebe. Nedokážou se ocenit a užít si života naplno. Chodí do zaměstnání, které je nebaví, jsou nespokojení sami se sebou, ale nemají odvahu to změnit. I já jsem tuto odvahu dlouho hledala. Sama jsem si musela projít dlouhým obdobím hledání a nejistoty.

Rok 2015 byl pro mě zlomový. V lednu jsem poprvé představila značku Skryté světy. S výstavou na Zbraslavi jsme spustili webové stránky skrytesvety.com a otevřeli e-shop se skleněnými šperky. Na webových stránkách průběžně zveřejňuji informace o výstavách, novinky ze své práce a aktuality ze sklářského oboru.  Nabídka šperků v e-shopu se stále rozrůstá.

Své objekty a šperky jsem vystavovala na šesti výstavách v Praze a Ústí nad Labem, na podzim jsem se zúčastnila Bohemia Design Marketu v Budapešti, před Vánocemi Dyzajn Marketu v Praze a výrobu svých skleněných šperků jsem předváděla v Ústí nad Labem. Mé šperky si oblíbily ženy, kterých si vážím.

Lidé si často myslí, že autorské šperky jsou jen pro vyvolené a spokojí se s bižuterií ze supermarketu.

Do nového roku mám pro Vás jednu výzvu: Neodbývejte se levnou pouťovou bižuterií. Važte si samy sebe a dopřejte si originální šperk. Je to investice do Vás, která se Vám mnohonásobně vrátí! Zaručeně Vás potěší, kdykoli si toho někdo všimne a šperk Vám pochválí. Budete se cítit výjimečně a dodá Vám to sebevědomí a chuť do života.

Nebojte se dělat to, co Vás baví!

Nebojte se nosit výjimečné šperky. Mohou Vám změnit život!

 

Skleněný betlém pour feliciter 2016