Zbraslavský jarmark – červen 2018

posted in: Markety, Skleněné světy | 0

Zvu Vás na Zbraslavský jarmark, který se koná v sobotu 16. června dopoledne na Zbraslavském náměstí, v čase 8:30 – 12:30.

 

pozvánka na Zbraslavský jarmarkZbraslavský jarmark je kulturní a zároveň společenská akce s příjemnou komunitní atmosférou. Neslouží tedy jen k praktickému nákupu čerstvých a kvalitních tuzemských potravin od přímých farmářů, výrobců či pěstitelů. Jejich hlavním posláním je podpora a oživení komunitního života na Zbraslavi. Organizátorem trhu je Pexeso, z.s.

Zbraslavský jarmark nabízí kvalitní potraviny a výrobky s dohledatelným původem, přímo od výrobců z blízkého okolí a bohatý doprovodný program.

Naším cílem je, aby byly jarmarky oblíbené nejen u místních občanů, ale i lidí z více či méně vzdáleného okolí. Rádi bychom postupně vybudovali úzkou vazbu mezi organizátory, prodejci i návštěvníky jarmarků, založenou na důvěře. Abychom naše prodejce blíže poznali a byli schopni zodpovídat vaše případné dotazy, klademe si za cíl postupně navštěvovat jejich provozovny, výrobny a farmy.

Zbraslavské jarmarky jsou obnovenou tradicí pravidelných trhů, které se na Zbraslavi konaly ještě za první republiky.

 
Více na zbraslavskejarmarky.cz

 

Doprovodný program:

  • 10:00 – 10:30 dětské taneční vystoupení (show, během které děti představí několik tanečních stylů),
  • 8:30 – 12:30 tvořivé dílničky pro děti zdarma (tzn. po celou dobu konání trhu)

 

Zbraslavský jarmark